Multimode patchkabel ST-ST 5m, duplex 50/125 OM2

Loading...

Glasvezel patchkabel

Patchkastwinkel.nl is de webshop voor kwalitatief hoogwaardige en goedkope glasvezel patchkabel. Deze glasvezel patchkabel is hier een voorbeeld van. De glasvezel patchkabel is voordelig geprijsd.

Op voorraad

Artikelnummer: ZAM125

 10,00 excl. BTW
 12,10 incl. BTW

Op voorraad

Vóór 16:00u besteld, vandaag verzonden!

Vanaf € 250,- geen verzendkosten!

Groot assortiment Scherpe prijzen!

Eigen voorraad Korte lijntjes!

Tevreden klanten 93% score

Productbeschrijving

Glasvezel patchkabel ST-ST 5m, duplex 50/125 OM2

Specificaties

Extra informatie

Aansluiting 1

ST

Aansluiting 2

ST

Type

Garantie

2 Jaar

Kern afmeting

50/125μm

Kleur kabel

Oranje

Lengte

5.0m

Handig om mee te bestellen

Soortgelijke artikelen