• Serverkast 42U 2000mm

    Grote patchkasten

    Grote patchkasten verkrijgbaar in verschillende varianten: 24 tot 42U (1288mm tot 2200mm) Zowel met glas als geperforeerde voor- of achterdeur

    Serverkast 42U 2000mm

    Kleine patchkasten

    Kleine patchkasten verkrijgbaar in verschillende varianten: 15 tot 22U (820mm tot 1200mm) Zowel met glas als geperforeerde voor- of achterdeur

    Wandkast

    Patchkastkasten welke u eenvoudig tegen de wand kunt monteren, verkrijgbaar in verschillende varianten: 6 tot 12U (368mm tot 635mm)

    IP55 Outdoor Patchkast

    IP55 Outdoor patchkasten

    Patchkasten geschikt voor stoffige en vochtige ruimtes, houd uw apparatuur veilig en schoon

    IP65 Waterdichte PC-behuizing

    IP65 Outdoor behuizing

    Plaats uw kostbare ICT apparatuur zoals switches, servers en netwerkbekabeling in een stofdichte en waterdichte behuizing.

    Wallmount 19inch 2HE

    Wall mount bracket

    Geen ruimte voor een patchkast? Met een Wall mount brachet monteert u uw patchpanelen eenvoudig tegen de wand

    Patchkast kopen? Natuurlijk bij Patchkastwinkel.nl!

  • Onderdelen 19 inch

    Afsluitbare lades, reserve sleutels voor zijpanelen en deuren, alle onderdelen voor uw 19 inch patchkast

    Legborden 19 inch

    19 inch legborden 1u en 2u bestellen doet u bij patchkastwinkel.nl, verkrijgbaar in verschillende formaten 

    Patchpanelen - 19 inch

    Patchpanelen 19 inch

    Met een patchpaneel schept u overzicht voorziet u alle netwerkapparaten eenvoudig van een netwerkverbinding. 

    Blindplaten 19 inch

    Blindplaten zorgen ervoor dat u serverkast er strak en netjes afgewerkt uitziet. U kunt een blindplaat gebruiken om een lege unit af te schermen.

    Stekkerdozen 19 inch

    In een patchkast zijn veel verschillende apparaten aanwezig. Met stekkerdozen kun u de apparatuur eenvoudig en veilig van stroom voorzien. 

    Sokkel 19 inch

    Gebruik de ruimte voor ventilatie van de kast om de kabels op een mooie manier weg te werken. Ze springen niet langer in het oog en zijn bovendien vrij van stof.

    Legborden - 19 inch

    10 inch accessoires

    10 inch accessoires voor de 10″ patchkasten. Zo maakt u de 10 inch patchkast compleet met een patchpanel, legbord of stekkerdoos.

    Montage materiaal

    Bouten, moeren, montagebeugels en meer. Alles wat u nodig heeft in uw nieuwe patchkast

    Kabel management

    Uw kabels netjes afwerken? Bekijk onze rangeerpanelen en kabelklemmen en creëer overzicht.

    PC Gereedschap

    Koop voordelig computer gereedschap voor montage en het doormeten van uw netwerkapparatuur en bekabeling.

    Montage materiaal

    Bouten, moeren, montagebeugels en meer. Alles wat u nodig heeft in uw nieuwe patchkast

    Kabel management

    Uw kabels netjes afwerken? Bekijk onze rangeerpanelen en kabelklemmen en creëer overzicht.

    Patchkast kopen? Natuurlijk bij Patchkastwinkel.nl!​

  • UTP Netwerk kabel Cat5e PVC 305m Grijs Linkbasic

    UTP Kabel op rol

    Bekijk ons uitgebreide assortiment van cat5e cat6, cat6a en cat7 UTP, FTP en SFTP kabel op rol. Verkrijgbaar in verschillende lengtes.

    Cat5e UTP kabel

    Koop voordelig cat5e UTP kabel bij Patchkastwinkel.nl. Leverbaar in verschillende kleuren en lengtes.

    Cat6 UTP kabel

    Koop voordelig cat6 UTP kabel bij Patchkastwinkel.nl. Leverbaar in verschillende kleuren en lengtes.

    Cat5e STP kabel

    Koop voordelig cat5e STP kabel bij Patchkastwinkel.nl. Leverbaar in verschillende kleuren en lengtes.

    Cat6 STP

    Koop voordelig cat6 STP kabel bij Patchkastwinkel.nl. Leverbaar in verschillende kleuren en lengtes.

    Cat7 FTP Kabel

    Cat7 FTP Kabel

    Koop voordelig cat7 FTP kabel bij Patchkastwinkel.nl. Leverbaar in verschillende kleuren en lengtes.

    RJ45 aansluitingen

    Bekijk ons assortiment van RJ45 connectoren, koppelstukken en opbouwdozen. Zowel cat5e als cat6 leverbaar.

    RJ45 Tule

    RJ45 tules

    Werk u netwerkkabel af met een tule om zowel de kabel als de connector te beschermen, leverbaar in verschillende kleuren.

    Glasvezel Bekabeling

    OM2 Glasvezel bekabeling

    OM2 Multimode glasvezel bekabeling in verschillende afmetingen en met verschillende aansluitingen.

    OM3 Glasvezel bekabeling

    OM3 Multimode glasvezel bekabeling in verschillende afmetingen en met verschillende aansluitingen.

    Glasvezel accessoires

    Glasvezel adapters voor verschillende glasvezelkabels en connectoren, Siglemode en Multimode.

    Overige Bekabeling

    Stroomkabels

    Netsnoer of aansluitsnoer nodig voor de inrichting van uw nieuwe patchkast? Bekijk ons assortiment stroomkabels.

    Patchkast kopen? Natuurlijk bij Patchkastwinkel.nl!​

Producten filteren

Actieve filters

Product Lengte: 2.0m

Prijs

Glasvezel patchkabels

Glasvezel (fiber) is een splinter dunne vezel van glas. Het wordt vooral toegepast in telecommunicatie waarbij licht gestuurd wordt door lange vezels van optisch helder glas om signalen betrouwbaar en over grote afstanden te transporteren. Voor glasvezel patchkabels kunt u bij ons terecht. Wij hebben een ruim assortiment SC, LC, ST glasvezel kabels in verschillende lengtes. De multimode (MM) glasvezel patchkabels zijn uitermate geschikt voor korte afstanden met een hoge snelheid (bandbreedte). De glasvezel in multimode kan meerdere lichtstralen tegelijkertijd doorlaten. De kern van de kabel is 50 micron. De verschillen in OM2 en OM3: glasvezel met OM3 zijn nieuwer, dit zorgt ervoor dat het de helderheid ten goeden komt. Helder betekend dat het licht een grotere afstand kan overbruggen. OM2 heeft een snelheid van maximaal 10 GB/s. OM3 heeft een snelheid van maximaal 100 GB/s. Naast een hogere snelheid is ook een grotere afstand te overbruggen met OM3. Kabels van duplex kunnen een glasvezel signaal heen-en-weer sturen, waardoor snellere bandbreedte mogelijk is.
Een OM2 Glasvezel patchkabel kun je herkennen aan zijn oranje kleur. Een OM3 Glasvezel patchkabel daarintegen heeft een licht blauwe kleur.

    Attenuation [dB/km] BLP [MHz*km] BLP [MHz*km Gigabit Gigabit 10 Gigabit
FiberType Core/Coating 1300 nm 850 nm LED stimulate (OFL) Laser stimulate (EMB) 1000BaseSX 1000BaseLX (1300nm) 10GbaseSX
OM1 62.5/125μm 1.5 3.5 200 (n.a.) 275m 550m ca. 30m
OM2 50/125μm 1.5 3.5 500 (n.a.) 550m 550m ca. 80m
OM3 50/125μm 1.5 3.5 1500 2000 1000m 550m 300m
OM4 50/125μm 1.5 3.5 3500 4700 >1000m 550m 550m
De waardering van www.patchkastwinkel.nl bij Webwinkel Keurmerk Klantbeoordelingen is 8.6/10 gebaseerd op 421 reviews.