Glasvezel paneel 1U 19 inch, 12x SC duplex, Baselink, zwart

Loading...

Glasvezel accessoires

Patchkastwinkel.nl is de webshop voor kwalitatief hoogwaardige en goedkope glasvezel accessoires. Deze glasvezel accessoire is hier een voorbeeld van. De glasvezel accessoires zijn voordelig geprijsd.

Op voorraad

Artikelnummer: GA1287

 20,00 excl. BTW
 24,20 incl. BTW

Op voorraad

Vóór 16:00u besteld, vandaag verzonden!

Vanaf € 250,- geen verzendkosten!

Groot assortiment Scherpe prijzen!

Eigen voorraad Korte lijntjes!

Tevreden klanten 93% score

Productbeschrijving

1U Glasvezel paneel 19inch, 12x SC duplex, Baselink, zwart Combineerbaar met: 

  • SC glasvezel adapter Singlemode, duplex
  • SC glasvezel adapter Singlemode, simplex

19inch patchpaneel SC frontpaneel zwart. In het standaard frontpaneel kunnen 12 SC duplex koppelstukken worden gemonteerd. Geschikt voor onderstaande adapters:

  • SC duplex
  • SC simplex

Specificaties

Extra informatie

Gewicht 0,1 kg
Kleur

Zwart

Fabrikant

Base Link

Garantie

2 Jaar

Handig om mee te bestellen

Soortgelijke artikelen