Vóór 16:00u besteld, vandaag verzonden!
Niet goed Geld terug
Vanaf 250,- Gratis levering
Eigen voorraad Korte lijntjes
Tevreden klanten 93% score

Multimode patchkabel, LC-LC 1m, duplex 50/125 OM4

Loading...

Glasvezel patchkabel

Patchkastwinkel.nl is de webshop voor kwalitatief hoogwaardige en goedkope glasvezel patchkabel. Deze glasvezel patchkabel is hier een voorbeeld van. De glasvezel patchkabel is voordelig geprijsd en gemaakt van hoogwaardige OM4 vezel.

Op voorraad

Artikelnummer: 2346

 10,50 excl. BTW
 12,71 incl. BTW

Op voorraad

Vóór 16:00u besteld, vandaag verzonden!

Vanaf € 250,- geen verzendkosten!

Groot assortiment Scherpe prijzen!

Eigen voorraad Korte lijntjes!

Tevreden klanten 93% score

Productbeschrijving

Multimode LC-LC glasvezel patchkabel  is gemaakt van  OM4 50/125 multimode duplex glasvezelkabel met een lengte van 1m, in een strakke buisstructuur en 3mm LSOH mantel, afgesloten met LC/LC connectoren.

De LC-  connector is een push-pull-connector met een ferrule van 1,25 mm, een geminiaturiseerde versie van de SC-connector. De duplex versie heeft dezelfde afmetingen als de enkele SC connector.

Base Link glasvezel patchkabels  worden gekenmerkt door een zeer laag insteek- en retourverlies. Ze zijn gemaakt op basis van de OM4 50 / 125μm 3,5 dB / km-vezel voor de 850 nm-golf en 1,5 dB / km voor de 1310 nm-golf. Beperkte kwaliteitscontrole gedurende het hele productieproces zorgt voor herhaalbaarheid van parameters en een lange, betrouwbare werking.

Producteigenschappen:

  • Laag invoegverlies
  • Laag rendementsverlies
  • Stabiliteit van mechanische parameters
  • Hoge kwaliteit
  • Toepassingen: datanetwerken, LAN, FTTX, CATV

Specificaties

Extra informatie

Gewicht 0,2 kg
Aansluiting 1

LC

Aansluiting 2

LC

condition

Nieuw

Fabrikant

Base Link

Garantie

2 Jaar

Kern afmeting

50/125μm

Kleur

Paars

Lengte

1.0m

type

Soortgelijke artikelen

Handig om mee te bestellen

Helaas geen producten gevonden